Biedru saraksts

River Cruises logo

Uzņēmums  SIA „Jaunā Vecrīga”  ir liels ieguldījums Rīgas kuģu attīstībā. Mūsu uzņēmums darbojas pēc 2013. gada un ir teicamu reputāciju. Pieaugot pieprasījumam pēc tam, kad mūsu ceļojuma laikā tiek piedāvāti jauni ceļojumu kompānijas uzņēmumi / aģentūras, kā arī esošie nolēmumi, kas paplašina mūsu uzņēmuma piedāvātos klāstu, kā arī kanālu kuģus un gaisa kuģus. Par mums runā mūsu darbi

River Cruises Latvia  piedāvā 7 kuģīšus –  Atpūtas kuģīti „VECRĪGA”, Atpūtas kuģīti „ELIZABETE”,Atpūtas kuģīti „AGNES”,  Kanāla kuģīšus „AMBER RĪGA” „AURORA”, „ARABELLA” un „ANNABELLA” . 

Mūsu mērķis ir katram klientam piedāvāt vislabāko servisu un interesantākos maršrutus par labākajām cenām.

“Rigabycanal” ir ūdens satiksmes un ekskursijas tūrisma projekts, kas atrodas pilsētas centrā. Šogad mēs atveram mūsu vienpadsmito  sezonu un piedāvājam saviem klientiem gan individuālus, gan grupu braucienus pa kanālu gar Vecrīgu un Daugavu. Piedāvātajā maršrutā ir iekļautas apskates vietas Vecrīga, kā arī kreisajā Daugavas krastā, tādējādi ļaujot redzēt pilsētu no cita leņķa.Tā ir iespēja apskatīt tiltus Rīgas pilsētā, leģendāro Centrāltirgu, gleznaino arhitektūru Vecrīgā un rūpniecisko vidi Andrejostas teritorijā.

Jurmala-logo

Kuģītis “Jūrmala” saviem viesiem piedāvā iespēju noorganizēt banketus, jubilejas, svinības un pasākumus. Šajā gadījumā kuģīša maršrutu ir iespējams izveidot pēc klienta vēlmēm.

Kuģītis “Jūrmala” vienā braucienā var uzņemt līdz pat 150 viesiem, ar iespēju visiem viesiem ar komfortu uzturēties uz kuģīša augšējā klāja vai arī kafejnīcas telpās ar ērtiem galdiņiem.

Siltās pavasara un vasaras dienās ir patīkami atrasties uz augšējā klāja, izbaudot sauli, vēju un lieliskus Rīgas panorāmas skatus.

RigaShip
Jauki atpūtas izbraucieni ar kuģīti NEW WAY
Ceļojums sākas pie Lielā Kristapa pieminekļa un galamērķis ir Majoru piestātne. Brauciena laikā pa Daugavu var redzēt Rīgas ostu un pilsētas panorāmu. No Daugavas gar Mīlestības salu kuģa ceļš ieved Buļļupē. Tā savieno Lielupi un Daugavu. Kuģojot pa Buļļupi, paveras skats uz Bolderāju, varam redzēt daudzas neskartas pludmales, dabu, klusas un romantiskas ainavas niedru ielokā, kā arī mūsu skatus piesaista akmens skulptūru parks. Nokļūstot Lielupē, paveras skats uz seno Lielupes ieteku jūrā, bet tālāk kuģojot, upes krastā ir baudāma Baltā kāpa. Šis brauciens ir neaizmirstams, jo pavadītais laiks ir garam, sirdij un prātam izbaudāms.
Jelgava-kugis

Kuģītis būvēts Maskavas kuģu rūpnīcā 1991. gadā. Pirmais no savas kuģu sērijas, pēc tam, kad parauga tika veidoti pārējie pasažieru pārvadājumu kuģi. Šajā kuģīša modelī tika palielināts pirmais klāja salons un otrais klājātais tika uzbūvēts, ja atvērts un slēgts terase.

Tāpat mūsu uzņēmumam pieder kuģīši “LIEPĀJA” un “HORIZONTS”